Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Oferty pracy w Związku Subregionu Zachodniego - Powiat Wodzisławski

Oferty pracy w Związku Subregionu Zachodniego

Jak poinformowało biuro Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku w związku z realizowanym projektem poszukiwani są pracownicy na stanowiska:

1. ASYSTENT KOORDYNATORA PROJEKTU,
2. MEMADŻER DS. PROMOCJI,
3. SPECJALISTA DS. SPRAWOZDAWCZOŚCI.

Wszyscy zainteresowani powinni składać swoje wnioski aplikacyjne w terminie do 25 października 2011 r. do godz. 12.00 w Biurze Związku w Rybniku, ul. J. i F. Białych 7.

Z kolei tylko do jutra, tj. do 21 października 2011 r. do godz. 12.00, można składać dokumenty aplikacyjne na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY, SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW.

Szczegóły na stronie Związku: www.subregion.pl