Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Odwołanie przetargu na sprzedaż nieruchomości w Mszanie - Powiat Wodzisławski

Odwołanie przetargu na sprzedaż nieruchomości w Mszanie

Z powodu zmiany powierzchni działki wskutek wznowienia granic tej nieruchomości odwołany zostaje I przetarg nieograniczony na jej sprzedaż

Starosta Wodzisławski, wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej, działając na podstawie art. 38 ust.4  ustawy  z dnia 21 sierpnia 1997 roku  o gospodarce  nieruchomościami  (t.j.: Dz.U. 2015, poz. 1774 ze zm.) odwołuje, ogłoszony na dzień 28  stycznia 2016r.  na godz. 10:00 I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż  nieruchomości, stanowiącej  własność  Skarbu  Państwa.
Przedmiotem przetargu miała być nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona ewidencyjnie działką numer 812/148 o powierzchni 0,2406 ha, karta mapy 2, obręb Mszana, jednostka ewidencyjna Mszana, zapisana w księdze wieczystej GL1W/00070599/7 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział  Ksiąg Wieczystych.

Przyczyną odwołania przetargu jest zmiana powierzchni działki spowodowana wznowieniem granic przedmiotowej nieruchomości.