Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Odra Wodzisław zaprasza na stulecie klubu - Powiat Wodzisławski

Odra Wodzisław zaprasza na stulecie klubu

Stowarzyszenie Nasza Odra Socios zaprasza 15 sierpnia mieszkańców powiatu wodzisławskiego na stadion "Aleja" w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 8 na obchody stulecia Odry Wodzisław.

piłka nożna na murawie, w tle stadion

Początek o godz. 10:00. Obchody rozpoczną się przemarszem orkiestry dętej. Od 11:00 do 12:30 zaplanowano mecz pokazowy między drużynami SWD Lejdis Odra a Kibicami Odry Wodzisław Śl. Z kolei od 13:00 do 15:00 – program dla dzieci, w tym m.in. miasteczko piłkarskie, animacje, gry, zabawy, mini turnieje itp.

Od 15:00 pokazowy mecz drużyn e-sportowych na telebimach: e-sportowa Odra Wodzisław Śl. (mistrz Polski) kontra reprezentacja e-sportowa Polski. Od 16:00 natomiast mecz legend Odry. Na przeciwko siebie staną „Nieparzyści” Niebiescy oraz „Parzyści” Czerwoni. Po meczu m.in. prezentacja obecnej drużyny na scenie oraz wręczenie odznaczeń i podziękowań.

Na zakończenie o 21:30 after-party z dj-em.

Wydarzenie zostało wsparte finansowo z budżetu Powiatu Wodzisławskiego.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Plakat promujący 100lecie Odry Wodzisław