Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Odnalazłeś tablicę rejestracyjną? Przynieś ją do Wydziału Komunikacji i Transportu - Powiat Wodzisławski

W związku z bardzo dużą ilością wiadomości w mediach społecznościowych o zagubieniu lub odnalezieniu tablic rejestracyjnych w zalewiskach na drogach powiatu wodzisławskiego po wczorajszych nawałnicach, prosimy znalazców o oddawanie tablic bezpośrednio do Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego lub na najbliższy posterunek policji z prośbą o przekazanie do urzędu.

tablica

W dużej mierze dysponujemy numerami telefonów właścicieli tablic i poinformujemy ich o możliwości odbioru.