Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jeszcze łatwiej zostawić swój 1% w naszym powiecie - Powiat Wodzisławski

Jeszcze łatwiej zostawić swój 1% w naszym powiecie

W ramach kampanii "Wspieraj lokalnie" na naszej stronie ponownie uruchomiliśmy łatwy do obsługi program, dzięki któremu nie tylko można złożyć zeznanie podatkowe PIT, ale też w bardzo prosty sposób podarować 1% swojego podatku którejś z lokalnych organizacji pozarządowych.

pieniądze złotówki banknoty

Zachęcamy do korzystania z aplikacji „Rozlicz PIT w powiecie wodzisławskim”, do której dostęp znajdziecie Państwo w górnej części naszej strony internetowej.

Ze swej strony w sposób szczególny przypominamy o możliwości przekazania 1% na wsparcie szpitali w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl.

rozlicz pit w powiecie wodzisławskim skrin strony

Projekt „Wspieraj lokalnie” Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych powstał przy współudziale PITax.pl Łatwe podatki Rozliczenie PIT.