Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od 7 października ruch wahadłowy na Granicznej w Lubomi - Powiat Wodzisławski

Od 7 października ruch wahadłowy na Granicznej w Lubomi

Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl., 7 października (czwartek) na ulicy Granicznej w Lubomi rozpocznie się wymiana uszkodzonego przepustu drogowego. W tym miejscu pojawi się sygnalizacja świetlna, która będzie wahadłowo sterować ruchem na drodze prowadzącej w kierunku Raciborza.

widok na uszkodzony przepust pod ul. Graniczną w Lubomi, który zostanie poddany naprawie
Prace będą prowadzone pod ruchem, z wykorzystaniem tymczasowego bypassu. Zakończenie robót planowane jest na koniec listopada. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie. Za utrudnienia przepraszamy!