Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od 30 listopada powiatowa komunikacja jak w dni wolne od nauki szkolnej - Powiat Wodzisławski

Od 30 listopada powiatowa komunikacja jak w dni wolne od nauki szkolnej

Po niespełna trzech tygodniach, kiedy to zawieszono część linii komunikacji powiatowej, 30 listopada br. przywrócone zostaną kursy na liniach 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41 i 42. Od poniedziałku autobusy będą kursować  jak w dni wolne od nauki szkolnej.

autobus PKS na tle Starostwa

Dowóz dzieci do przedszkola w Nieboczowach możliwy jest kursami na linii 42: odjazd z Bukowa 7:05 i powrót z Nieboczów 13:19. Podczas Wigilii i w Sylwestra realizowane będą wyłącznie specjalnie oznaczone kursy.

Planowany okres obowiązywania rozkładu to 17 stycznia 2021, czyli do końca ferii zimowych.