Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od 12 listopada duże ograniczenia w komunikacji powiatowej - Powiat Wodzisławski

Od 12 listopada duże ograniczenia w komunikacji powiatowej

Z powodu znacznego spadku zainteresowania komunikacją publiczną i zmniejszenia liczby pasażerów spowodowanego obostrzeniami związanymi z covid-19, zawieszone zostają niektóre linie powiatowych przewozów pasażerskich, a na pozostałych ograniczone zostaje liczba w kursów.

Elektryczny autobus na testach w Powiecie Wodzisławskim

Linie:

• 31 Wodzisław Śl. – Bluszczów,
  • 32 Wodzisław Śl. – Uchylsko,
  • 33 Wodzisław Śl. – Odra,
  • 35 Wodzisław Śl. – Gorzyczki,
  • 37 Wodzisław Śl. – Skrzyszów,
  • 40 Wodzisław Śl. – Racibórz,
  • 42 Wodzisław Śl. – Krzyżanowice (z wyjątkiem kursów Buków – Nieboczowy – Buków – odjazd 7:22 i powrót 13:48, związany z  dowozem dzieci do przedszkola w Nieboczowach)

zostają zawieszone.

Na liniach:

• 34 Wodzisław Śl. – Bluszczów,
  • 36 Wodzisław Śl. – Jastrzębie- Zdrój,
  • 38 Wodzisław Śl. – Gołkowice,
  • 41 Wodzisław Śl. – Racibórz

wprowadzone zostają ograniczenia w kursowaniu autobusów.

Szczegółowe informacje znajdują się w rozkładach jazdy na https://rozklady.powiatwodzislawski.pl/. Zmiany obowiązują do 29 listopada br.

Za niedogodności przepraszamy!