Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Obostrzenia covid: wracają ograniczenia w komunikacji powiatowej - Powiat Wodzisławski

Obostrzenia covid: wracają ograniczenia w komunikacji powiatowej

Z uwagi na wprowadzone obostrzenia od 20 marca zostają wprowadzone ograniczenia w komunikacji powiatowej. Część linii czasowo zostanie zawieszona, inne będą funkcjonować jak w dni wolne od nauki szkolnej.

autobus PKS na tle Starostwa

Linie 31, 32, 33, 37, 40, 42 czasowo zawieszone

Od 20 marca do 11 kwietnia w związku z wprowadzonymi ograniczeniami dotyczącymi covid-19 zostaną zawieszone linie 31, 32, 33, 37, 40, 42.

Linie 34, 36, 38, 41 jak w dni wolne od nauki szkolnej bez sobót

W okresie od 20 marca do 11 kwietnia autobusy na liniach 34, 36, 38, 41 kursować będą jak w dni wolne od nauki szkolnej z wyłączeniem sobót.

Czasowe zmiany przebiegu linii 36 i 38

Przypominamy, ponadto że z powodu zamknięcia ulicy Piaskowej w Gorzycach czasowo uległ zmianie przebieg linii 36 w Czyżowicach i Gorzycach. Autobusy kursują z pominięciem przystanków Czyżowice Gorzycka, Gorzyce Piaskowa i Gorzyce Piaskowa Urząd Gminy. Ponadto od 22 marca z powodu remontu skrzyżowania ulicy Jastrzębskiej oraz ulicy Kopernika w Wodzisławiu Śl. ulega zmianie przebieg linii 38. Autobusy omijać będą przystanek Kopernika Szachta.