Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rusza remont ul. Oraczy w Wodzisławiu Śląskim-aktualizacja - Powiat Wodzisławski

Rusza remont ul. Oraczy w Wodzisławiu Śląskim-aktualizacja

Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg nie od środy, 28 października, ale od 3 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Oraczy w Wodzisławiu Śląskim (dzielnica Kokoszyce). Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi od posesji nr 144 w kierunku miejscowości Syrynia.

znaki drogowe

Początkowo inwestycja miała rozpocząć się 28 października, jednak jak na swojej stronie poinformował Powiatowy Zarząd Dróg, „z informacji przekazanych od wykonawcy, z przyczyn technicznych wprowadzenie czasowej organizacji ruchu i rozpoczęcie robót na ulicy Oraczy w Wodzisławiu Ślaskim nastąpi w dniu 3 listopada 2020 r.”.

Utrudnienia związane są z realizacją inwestycji pn. „Przebudowa nawierzchni ul. Oraczy w Wodzisławiu Śląskim”. W ramach zadania przebudowana zostanie nawierzchnia jezdni na ogólnej długości 120 m. Jego wykonawcą  jest wybrane w postępowaniu przetargowym Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Alkor Sp. z o.o. Olszyny 3, 44-373 Wodzisław Śląski. Remont kosztować będzie 77 752,64 zł i zostanie sfinansowany po połowie przez Powiat i Miasto Wodzisław Śląski.

Utrudnienia potrwają około miesiąca, za co przepraszamy.