Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nr 5 (87) Czerwiec 2011 - Powiat Wodzisławski

Nr 5 (87) Czerwiec 2011

Powiat ma już swoje logo, Zmiany godzin urzędowania w Starostwie, Otwarcie setnego Orlika w woj. Śląskim, Powiat kompleksowo wyremontował kolejny ośrodek zdrowia, Wieści z sesji, Rozmowa z Michałem Lorkiem, Powiat Wodzisławski przystąpił do organizowania komunikacji powiatowej, Rydułtowski szpital wzbogacił się o aparat EKG, Nagrody w Dziedzinie Kultury przyznane, Powiat pozyskał dodatkowe środki z PFRON...

Rozstrzygnięto konkursy na stanowiska dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych, Szkoły Powiatu Wodzisławskiego najlepsza w regionie, Sponsorzy realizują wakacyjne marzenia dzieci z domu dziecka, Kącik porad konsumenckich, Poznaj atrakcje pogranicza, Najlepsi z najlepszych.

Nr 5 (87) Czerwiec 2011