Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowy sprzęt dla szpitala już wkrótce! - Powiat Wodzisławski

Nowy sprzęt dla szpitala już wkrótce!

Mamy doskonałą wiadomość! Po tym jak Rada Powiatu Wodzisławskiego na swoim ostatnim posiedzeniu 11 października br. udzieliła Szpitalowi dotacji celowej w kwocie 85 tys. zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu do zabiegów endoskopowych (laparoskopii i histeroskopii) w ekspresowym tempie udało się przeprowadzić przetarg. Dyrektor szpitala Dorota Kowalska informuje, że jest już oferta na dostawę tak potrzebnego wyposażenia.

kobieta w stroju medycznym

Nowy sprzęt do endoskopii jest przeznaczony dla Oddziału Ginekologiczno – Położniczego w Wodzisławiu Śląskim. Powinien tam trafić już w drugiej połowie listopada.