Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowoczesne łóżka specjalistyczne w wodzisławskim szpitalu - Powiat Wodzisławski

Nowoczesne łóżka specjalistyczne w wodzisławskim szpitalu

Do wodzisławskiego szpitala trafiły nowoczesne łóżka specjalistyczne. Szczegóły w materiale Telewizji Regionalnej TVT.

W ramach akcji zorganizowanej przez Izbę Gospodarczą w Wodzisławiu Śląskim, Stowarzyszenie Razem na Szybiku oraz Dyrektora PPZOZ udało się pozyskać środki finansowe na zakup 21 nowych łóżek o bardzo wysokiej jakości, aby podnieść komfort pobytu pacjentów w szpitalu. Darczyńcami są lokalni przedsiębiorcy, ich kooperanci oraz mieszkańcy powiatu.

21 łóżek trafiło na Oddział Chorób Wewnętrznych I (5 sztuk) i Oddział Chorób Wewnętrznych II (5 sztuk) oraz Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej (11 sztuk) wodzisławskiego szpitala. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia, iż łóżka doskonale przyczynią się do wsparcia procesu pielęgnacji i rehabilitacji pacjentów.