Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowa witryna internetowa Starostwa - Powiat Wodzisławski

Nowa witryna internetowa Starostwa

Od dzisiaj pod adresem www.powiatwodzislawski.pl odnajdą Państwo przebudowaną stronę internetową Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Została ona zaprojektowana i wykonana z myślą o mieszkańcach powiatu i innych osobach, załatwiających swoje sprawy w naszym urzędzie. Intencją było przygotowanie witryny, która będzie bardziej nowoczesna i przejrzysta, tak, by była skutecznym sposobem pozyskiwania niezbędnych informacji. W tym celu został utworzony m.in. dział DLA MIESZKAŃCA.

Na stronie www.powiatwodzislawskipl. można znaleźć zarówno informacje na temat organizacji starostwa, dane teleadresowe komórek organizacyjnych i instytucji podległych powiatowi, jak też wyjaśnienia, w jaki sposób załatwić daną sprawę w urzędzie. Nowa strona zawiera również bieżące informacje dotyczące powiatu, relacje z wydarzeń czy ogłoszenia.

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna oraz zmodernizowane menu pozwoli Państwu na łatwe wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Gorąco zachęcamy również  do „polubienia” nas na  facebookowej stronie Powiatu Wodzisławskiego  oraz systematycznego odwiedzania naszej witryny.