Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowa siedziba wodzislawskiego pogotowia ratunkowego - Powiat Wodzisławski

Nowa siedziba wodzislawskiego pogotowia ratunkowego

Msza św. w intencji pracowników służby zdrowia, z okazji przypadającego w październiku Dnia św. Łukasza – patrona lekarzy, poprzedziła 21 października oficjalne oddanie do użytku nowej siedziby pogotowia ratunkowego w Wodzisławiu Śl...

Pogotowie zostało przeniesione z pomieszczeń przy ul. Mendego do specjalnie na ten cel zaadaptowanego budynku na terenie szpitala przy ul. 26 marca. Koszt remontu byłych pomieszczeń magazynowych wyniósł ok. 1 mln zł udziałem dotacji Powiatu Wodzisławskiego – 800 tys. zł.