Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nie masz pracy? Zrób kurs, który może to zmienić - Powiat Wodzisławski

Nie masz pracy? Zrób kurs, który może to zmienić

Masz do 24 lat? Nie uczysz się w systemie dziennym i nie pracujesz? Skorzystaj z oferty atrakcyjnych kursów zawodowych w Ośrodku Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim aktualnie prowadzi nabór na bezpłatne kursy:

• operatora obrabiarek CNC (150 godzin dydaktycznych, w tym 100 godzin praktycznych),
  • spawacza metodą MAG (145 godzin dydaktycznych, w tym 120 godzin praktycznych),
  • elektryka z uprawnieniami SEP do 1 kV (50 godzin dydaktycznych),
  • magazyniera-sprzedawcy z obsługą wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz modułem kasy fiskalnej (100 godzin dydaktycznych, w tym 67 godzin z obsługi wózka jezdniowego).

W każdym szkoleniu może wziąć udział 10 osób, które po ukończeniu kursu otrzymają odpowiednie zaświadczenie, a po egzaminie złożonym z wynikiem pozytywnym uzyskają uprawnienia zawodowe. Kursy skierowane są do osób w wieku od 18 do 24 lat, niepracujących i nieuczących się w systemie dziennym, posiadających wykształcenie maksymalnie na poziomie średnim.

Więcej informacji o kursach: Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP, Os. 1 Maja 16 a, 44-304 Wodzisław Śl., tel.: 32/ 72-93-200 lub mail: osz.wodzislaw@wp.pl

Jednostki OHP, które działają na terenie powiatu wodzisławskiego powstały dzięki współpracy Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.