Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nie bój się komornika - poznaj swoje prawa - Powiat Wodzisławski

Nie bój się komornika – poznaj swoje prawa

W najbliższy wtorek, 22 listopada, w całym kraju organizowany jest Otwarty Dzień Komorników Sądowych. Z tej okazji z darmowych porad w zakresie przepisów egzekucyjnych będzie można też skorzystać w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl.

Masz kłopot z dłużnikiem? A może masz długi i boisz się komornika? Nie wiesz, gdzie szukać pomocy? W ramach Otwartego Dnia Komorników Sądowych w najbliższy wtorek, 22 listopada 2016 r. w godz. 10:00 – 16:00, w biurze Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a urzędować będzie przedstawiciel komorników. Będzie on bezpłatnie udzielać porad prawnych w zakresie postępowań egzekucyjnych, działalności komorniczej itd. To element kampanii edukacyjnej, mającej na celu zwiększenie świadomości mieszkańców na temat praw przysługujących w relacjach z komornikami. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Dodatkowych informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer 22 299 87 77.