Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Nauczyciele na sportowo

Nauczyciele na sportowo

6 czerwca 2009 roku na boisku Młodzieżowego Powiatowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śląskim odbyła się już druga edycja, organizowanego przez Starostwo Powiatowe oraz Zespół Szkół Technicznych, Mityngu Nauczycieli i Pracowników Szkół Ponadgimnazjalnych, Starostwa Powiatowego oraz Radnych Powiatu Wodzisławskiego.

Uroczystego otwarcia dokonał Starosta Powiatu Wodzisławskiego Jerzy Rosół. Swoją obecnością na Mityngu zaszczycili: Poseł na Sejm Ryszard Zawadzki, Wicestarosta Powiatu Wodzisławskiego Tadeusz Skatuła oraz Dyrektor ZST w Wodzisławiu Śl. Czesław Pieczka.

Nauczyciele spotykający się zazwyczaj na gruncie zawodowym mieli okazje
do rywalizacji indywidualnej, jak i grupowej, w wielu konkurencjach sportowych oraz rekreacyjnych.Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał Grzegorz Kamiński – Radny Powiatu Wodzisławskiego.

Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. Dodatkowo najlepsze drużyny otrzymały również wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów z terenu powiatu wodzisławskiego.

Konkurencje grupowe

Piłka Nożna

  • 1 miejsce – ZS Ekonomicznych im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl.
  • 2 miejsce – ZS Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
  • 3 miejsce – ZS Ponadgimnazjalnych w Pszowie

Piłka Siatkowa

  • 1 miejsce – ZS Ekonomicznych im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl.
  • 2 miejsce – ZS Ponadgimnazjalnych w Pszowie
  • 3 miejsce – ZS Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie

Sztafeta z jajkiem

  • 1 miejsce – ZS Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie
  • 2 miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Wodzisławiu Śl.
  • 3 miejsce – ZS Technicznych w Wodzisławiu Śl.

Pływanie (4 x 25m)

  • 1 miejsce – ZS Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie
  • 2 miejsce – ZS Technicznych w Wodzisławiu Śl.
  • 3 miejsce – ZS Ekonomicznych im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl.

Konkurencje indywidualne

Rzutki do tarczy (kobiety)

  • 1 miejsce – Paulina Rosa – Glaeser (ZSP w Pszowie)
  • 2 miejsce – Aneta Dołżańska (ZSP w Wodzisławiu Śl.)
  • 3 miejsce – Alina Wiaderna (ZSP im. Sejmu Śląskiego w Radlinie)

Rzutki do tarczy (mężczyźni)

  • 1 miejsce – Wojciech Wilkowski (SOSW w Wodzisławiu Śl.)
  • 2 miejsce – Andrzej Sobik  (ZST w Wodzisławiu Śl.)
  • 3 miejsce – Wojciech Nieroda (ZSP w Wodzisławiu Śl.)

Tenis stołowy (mężczyźni)

  • 1 miejsce – Krzysztof Godoś (ZSE im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl)
  • 2 miejsce – Mariusz Lechowicz (ZST w Wodzisławiu Śl.)
  • 3 miejsce – Radosław Kijewski (ZSP w Pszowie)

Tenis stołowy (kobiety)

  • 1 miejsce – Ewa Hink (ZSP w Pszowie)
  • 2 miejsce – Anna Błońska (ZSE im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl)
  • 3 miejsce – Katarzyna Solich (ZST w Wodzisławiu Śl.)

Pchnięcie kulą

  • 1 miejsce – Sebastian Pierchała (ZST w Wodzisław Śl.)
  • 2 miejsce – Andrzej Smiatek (ZSE im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl)
  • 3 miejsce – Cezary Stęc (ZSP w Pszowie)

Podnoszenie ciężarka

  • 1 miejsce – Bogdan Milion (ZST w Wodzisławiu Śl.)
  • 2 miejsce – Robert Pawlak (ZSE im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl)
  • 3 miejsce – Michał Smuda (ZSP w Wodzisławiu Śl.)

Szachy

  • 1 miejsce – Jacek Stebel (ZSP Nr 2 Rydułtowy)
  • 2 miejsce – Stanisław Żydek (PCKU w Wodzisławiu Śl.)
  • 3 miejsce – Andrzej Sobik (ZST w Wodzisławiu Śl.)

Scrabble

  • 1 miejsce – Mariusz Lechowicz (ZST w Wodzisławiu Śl.)
  • 2 miejsce – Małgorzata Warzecha-Staniczek (ZSP Nr 2 Rydułtowy)
  • 3 miejsce – Agnieszka Pytlik (ZSE im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śl)