Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski "Nasi Przodkowie na starej fotografii" - Powiat Wodzisławski

„Nasi Przodkowie na starej fotografii”

Radlińskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza wszystkich zainteresowanych na otwarcie wystawy "Nasi Przodkowie na starej fotografii", które odbędzie się 13 stycznia o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

Wystawa jest prezentacją fotografii z prywatnych domowych archiwalnych zbiorów wielu rodzin z Radlina i okolic. Materiały zgromadzono podczas realizacji projektu. W ramach promocji tego projektu dostępny będzie album zawierający część prezentowanych fotografii. Podczas  otwarcia i trwania wystawy RTK przeprowadzi zbiórkę publiczną w formie sprzedaży cegiełek na cele statutowe Towarzystwa, w szczególności zaś na cele wydawnicze.