Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Narodowe Święto Niepodległości - weź udział w konkursie - Powiat Wodzisławski

Narodowe Święto Niepodległości – weź udział w konkursie

Już w najbliższą środę, 11 listopada, cała Polska świętować będzie Narodowe Święto Niepodległości. Zazwyczaj w tym dniu odbywają się różne patriotyczne uroczystości. W tym roku z powodu epidemii covid-19 wielu organizatorów z obchodów zrezygnowało. My zapraszamy w tym dniu do wspólnej zabawy na naszym fanpage'u na portalu facebook.

plakat infografika dotycząca konkursu z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2020

11 listopada na stronie https://www.facebook.com/powiatwodzislawski ukażą się o różnych godzinach trzy pytania z zakresu historii. Te osoby, które jako pierwsze poprawnie udzielą odpowiedzi w komentarzu pod postem konkursowym wygrywają. W sumie do wygrania będą trzy nagrody (po jednej dla każdego pytania). Będą nimi zestawy gadżetów promocyjnych powiatu, a wśród nich wyjątkowa filiżanka „Niepodległość” z limitowanej kolekcji porcelany śląskiej stworzonej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Filiżanka wykonana jest ze szlachetnej porcelany z wykorzystaniem ręcznego zdobienia i z użyciem najlepszych materiałów, w tym 24-karatowego złota.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu – POBIERZ (PDF 415KB)

Zapraszamy do wspólnej zabawy!