Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski MSZANA: POL'AND'ROCK FESTIVAL - Powiat Wodzisławski

MSZANA: POL’AND’ROCK FESTIVAL

Trzy dni koncertów i transmisji na żywo z największego festiwalu w Polsce!

Restauracja Chata Staropolska oraz GOKiR Mszana zapraszają na wyjątkową imprezę. Od 30 lipca do 1 sierpnia na dwóch scenach odbędzie się „Pol’and’Rock Festival – Domówka”. Na dużym ekranie ustawionym pomiędzy Restauracją Chata Staropolska, a budynkiem Polskiego Związku Hodowców Gołębi (ulice: Wodzisławska i Sportowa) transmitowane będą koncerty odbywające się w ramach tegorocznego Pol’and’Rock Festival. Na scenach festiwalu gwiazdy polskiej muzyki (szczegóły na: www.polandrockfestival.pl).

W Mszanie, podczas koncertów organizowanych w Restauracji Chata Staropolska, wystąpią: TABU (czwartek 30 lipca), 4 GENERACJE (31 lipca), CREE (1 sierpnia). Wszystkie koncerty zaplanowano na godz. 20.00. Bilety dostępne w restauracji (www.restauracjestaropolskie.eu)

Na scenie plenerowej w Mszanie pojawią się m.in. zespół Warhlack, Agnieszka Pasieka, Kamila Krawczyk z zespołem, Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana pod dyrekcją Aleksandra Knury, Magdalena Wydriński, zespół FLAME oraz BRACIA.PL. Wystąpią także zespoły śpiewacze: POŁOMIANKA i ADAGIO.