Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Mszą świętą zakończyli rok szkolny - Powiat Wodzisławski

Mszą świętą zakończyli rok szkolny

Dzisiaj w kościele parafii Wniebowzięcia NMP w Wodzisławiu Śląskim mszą świętą z udziałem młodzieży, dyrekcji szkół, nauczycieli i członków Zarządu Powiatu uroczyście zakończono rok szkolny 2021/2022 w powiecie wodzisławskim.

Msza swięta z okazji zakończenia roku szkolnego 2022 na zdjęciu uczestnicy

Mszę w intencji uczniów i pracowników oświaty koncelebrował ks. prał Bogusław Płonka oraz księża-katecheci ze szkół powiatu wodzisławskiego. Udział w nabożeństwie wzięli udział oprócz młodzieży i nauczycieli także starosta Leszek Bizoń, wicestarosta Tadeusz Skatuła, członkini Zarządu Powiatu resortowo odpowiedzialna za oświatę Kornelia Newy, a także naczelnik Wydziału Oświaty Katarzyna Zoellner-Solowska.