Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Możliwość zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

Do 16 lutego można zgłaszać kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Zgłoszenia mogą dokonać działające na terenie powiatu wodzisławskiego organizacje pozarządowe, fundacje oraz gminy z terenu powiatu.

W zgłoszeniu należy podać:
1) nazwę organizacji pozarządowej, fundacji lub oznaczenie gminy dokonującej zgłoszenia,
2) imię (imiona) i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kandydata na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych,
3) oświadczenie kandydata o wyrażaniu zgody na powołanie w skład Rady,
4) wyrażenie zgody kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r., o ochronie danych osobowych – (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zgłoszenia należ złożyć na formularzu (pobierz)

w kancelarii Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej 30

z dopiskiem „Zgłoszenie kandydata do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Wodzisławskiego”.

Zgłoszenie powinno być podpisane przez statutowo upoważnionych do składania oświadczeń woli przedstawicieli podmiotu zgłaszającego.