Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach przywitali lato - Powiat Wodzisławski

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach przywitali lato

To już tradycja, że w gorzyckim Domu Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II mieszkańcy i zaproszeni goście witają lato. Wczoraj odbyła się tam impreza biesiadna pod tytułem  „Kwieciste Lato”.

Starosta wodzisławski Leszek Bizoń przywitał uczestników biesiady i życzył wszystkim wspaniałej zabawy. Obecna była również członkini Zarządu Powiatu Krystyna Kuczera  i  Irena Obiegły, dyrektor PCPR w Wodzisławiu Śl. Wśród gości nie zabrakło również Powiatowego Ośrodka Wsparcia PERŁA oraz zaprzyjaźnione Domy Pomocy Społecznej z Polski i ośrodki z Czech.

Jest nam niezmiernie miło, że po 2-letniej nieobecności mogliśmy się tutaj wszyscy ponownie spotkać i miło spędzić czas – powiedziała podczas uroczystości Maria Janeta, dyrektorka Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Gorzycach.

Dla uczestników biesiady przygotowano wiele atrakcji, takich jak pokazy kuglarzy i artysty Teatru Banialuka z Bielska-Białej. Do tańca i zabaw przygrywał zespół muzyczny. I chociaż kropił deszcz,  wszystkim dopisywał dobry humor.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.