Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Międzynarodowe śniadanie dla firm produkcyjnych - Powiat Wodzisławski

Międzynarodowe śniadanie dla firm produkcyjnych

Jesteś producentem? Prowadzisz usługi dla przemysłu? Masz warsztat ślusarski, tokarski, spawalniczy? A może chcesz zainwestować w startup? Zapisz się i poznaj swoich kontrahentów, podwykonawców, współpracowników. partnerzy polsko-czeskiego memorandum o współpracy zapraszają 30 stycznia na Śniadanie Biznesowe. Do partnerskiej współpracy właśnie dołączył BNP Paribas. Dzięki temu partnerzy memorandum mogą bezpłatnie się zarejestrować.

śniadanie biznesowe branże produkcyjne

Komitet Sterujący w imieniu PARTNERÓW polsko czeskiego memorandum o współpracy transgranicznej podpisanego 10.10.2019 serdecznie zaprasza na pierwsze międzynarodowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się 30 stycznia 2020 r. ood 7.30 do 10.00 w Gościńcu Wodzisławskim

Celem głównym spotkania jest budowanie relacji B2B na granicy, nawiązywanie kontaktów i zamiana kontaktów na kontrakty. Spotkanie dedykowane WYŁĄCZNIE dla firm produkcyjnych i usługodawców dla przemysłu. Dwóch prelegentów opowie o tym co produkuje i kogo poszukuje do współpracy. Będzie też wystawa lokalnych start upów poszukujących inwestora.

• 7.30 Rejestracja i śniadanie
  • 8.00 Dr. Andreas Glenz – www.prevac.pl
  • 8.15  ing. Pavel Sládeček www.vyrobaplastu.eu
  • 8.30 Przedstaw się – 30 sekund dla każdego
  • 9.10 Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes IG
  • 9.20 Budujemy relacje, rozmowy kuluarowe
  • 10.00 Punktualnie kończymy

Partnerami wydarzenia są:

Izby Gospodarcze i Cechy z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Żor, Forum Firm z Radlina, Powiat Wodzisławski, Miasto Wodzisław Śl., Miasto Racibórz, Miasto Żory, Miasto Jastrzębie-Zdrój i Miasto Rybnik oraz Gminy Godów i Gorzyce, a także Okresní hospodářske komory z Karwiny, Opawy i Bruntalu, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, Havířovsko-karvinský kovo klastr, Miasto Karwina, Opawa, Bruntal i Karniów oraz Gmina Sucha Górna.

Partnerzy medialni:

Plusy Dla Biznesu, Gazeta Informator, Raciborz.com.pl oraz www.slaskibiznes.pl, www.tuwodzisław.pl, www.rybnik.com.pl, www.tuzory.pl, www.tujastrzebie.pl

Zapisy https://evenea.pl/event/spg/

O prelegentach:

Dr. Andreas Glenz, prezes firmy PREVAC, która jest wiodącym na świecie producentem aparatury naukowo-badawczej przeznaczonej do prowadzenia badań i eksperymentów w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni. Andreas Glenz jest człowiekiem, który świetnie potrafi łączyć świat nauki i biznesu. Jest wizjonerem, aktywistą, człowiekiem czynu, mocno zaangażowanym w sprawy społeczne jak i ekologię. Bliski jego sercu jest los młodych ludzi a tym samym temat reformy szkolnictwa, głównie zawodowego. Jest on bardzo cenionym menedżerem, który ma na swoim koncie liczne tytuły i wyróżnienia, m. in.: „Srebrną Odznakę Honorową” Sejmiku Województwa Śląskiego, tytuł „Człowieka Roku 2014” w kategoriach „Biznes” i „Nagroda Internautów” w plebiscycie tuwodzislaw.pl, tytuł „Menedżera Roku” nadany przez Stowarzyszenie Managerów na Śląsku, tytuł „Przyjaciel Wodzisławskiej Oświaty”. Dr Glenz jest również laureatem „Gorzyckiej Perły 2016”. Uzyskał „Medal 70-lecia Instytutu Odlewnictwa w Krakowie”. W 2016 r. otrzymał nominację do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, Polskiego Oskara Biznesu a w 2016 i 2017 r. do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni dr Glenz otrzymał tytuł „Menedżer Roku Województwa Śląskiego 2016”.

ing. Pavel Sládeček – właściciel.  Spółka Avance Europe s r.o. pracuje szereg lat w produkcji komponentów plastikowych dla biznesu, jak i dla sektora prywatnego. Firma realizuje rozwiązania kompleksowe dla klientów jak i produkcję wyrobów własnych. Jest zainteresowana rozszerzyć działanie do Polski w następujących trzech sferach:

1. Produkcja plastików wtryskiwaniem
    Nasza spółka produkuje plastik dla klienta od propozycji kształtu, sprawdzenie funkcji i tworzenie designu aż do gotowej części z tworzyw sztucznych wyprodukowanej w naszej tłoczni. Nasza usługa zawiera 3D model przyszłego produktu z tworzyw sztucznych w wersji cyfrowej z możliwością symulacji obciążenia mechanicznego części, sprawdzenie części ruchomych, kolorystyką i cały szereg innych funkcji. Proponujemy dobre ceny i krótkie terminy dostaw. Jesteśmy zainteresowani realizacją zamówień prosto dla klientów w Polsce, lub dla firmy, która by pośredniczyła nasze usługi. Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem https://www.vyrobaplastu.eu/
  1. Modułowe podłogi plastikowe
    Jest to produkt własny naszej firmy. Modułowe podłogi plastikowe są nowoczesnymi wykładzinami podłogowymi, oferującymi szeroki zakres zastosowań we wszystkich obszarach biznesu i sektora prywatnego. Oferujemy kilka rodzajów podłóg plastikowych i gumowych. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy w zakresie dystrybucji w Polsce. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.plastovepodlahy.eu/
  1. Granulaty plastikowe
    Bylibyśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmą w Polsce, która zajmuje się sprzedażą granulatów do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych – surowców i surowców wtórny