Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Majowe zmiany w komunikacji powiatowej - Powiat Wodzisławski

Majowe zmiany w komunikacji powiatowej

Informujemy, że na początku maja przewidywane są zmiany w kursowaniu autobusów Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej.

autobus PKS

W poniedziałek 2 maja autobusy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej kursować będą jak w dni wolne od nauki szkolnej. Z kolei 8 maja br. planowana jest korekta rozkładu jazdy. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami, które 1 maja zostaną opublikowane na stronie rozklady.powiatwodzislawski.pl.

Po trzymiesięcznej przerwie 9 maja przywrócone zostaną kursy na linii 37 Wodzisław Śl. – Skrzyszów. Rozkład jazdy zostanie podany na tydzień przed wznowieniem kursów, tj. na początku przyszłego tygodnia.