Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Księgowość w organizacji – przyjdź na spotkanie - Powiat Wodzisławski

Księgowość w organizacji – przyjdź na spotkanie

Zbliża się czas przygotowywania sprawozdań finansowych za rok 2016. Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo zamknąć rok obrotowy i jakie obowiązki sprawozdawcze są z tym związane? Jakie zmiany w ustawie o rachunkowości dotyczą Twojej organizacji? Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa księgowego w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego.

Powyższe kwestie zostaną omówione podczas spotkania, które odbędzie się we wtorek, 21 lutego 2017 r., w godz. 16.00–19.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92 a w Wodzisławiu Śląskim.

Po spotkaniu istnieje możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą, dotyczące przygotowania sprawozdania finansowego za 2016 r.

Doradztwo przeznaczone jest dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych), które uczestniczą w projekcie „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” lub planują proces ekonomizacji (rozpoczęcie/rozwój działalności odpłatnej bądź gospodarczej).

Wymogiem uczestnictwa jest:

• w przypadku osób fizycznych – miejsce zamieszkania, nauki lub pracy na terenie Subregionu Zachodniego Woj. Śląskiego (Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, powiat wodzisławski, rybnicki, raciborski)
  • w przypadku osób prawnych – posiadanie siedziby lub oddziału na terenie Subregionu Zachodniego Woj. Śląskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w doradztwie proszone są o zgłoszenie się drogą e-mailową: owes@powiatwodzislawski.pl lub pod numery tel. 32 4539983,  698076591.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!