Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Koronawirus. Ośrodek dla ofiar przemocy wznawia działalność całodobową - Powiat Wodzisławski

Koronawirus. Ośrodek dla ofiar przemocy wznawia działalność całodobową

Jak poinformowała dyrektor Powiatowego Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie z siedzibą w Wodzisławiu Śl. od soboty, 21 marca, przywrócona zostaje funkcja hostelowa ośrodka. Dzięki oddelegowaniu pracowników z innych instytucji pomocy społecznej Powiatu Wodzisławskiego ośrodek wznawia działalność w trybie całodobowym.

Dawny szpital powiatowy, obecnie siedziba powiatowych instytucji pomocy społecznej

Nadal zawieszone są wszelkie grupowe formy wsparcia i zajęć korekcyjno-edukacyjnych.