Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Korekty w rozkładach jazdy PKS - u - Powiat Wodzisławski

Korekty w rozkładach jazdy PKS – u

W związku z uruchomieniem powiatowych przewozów pasażerskich z dniem 1 września wprowadzono nowy rozkład jazdy autobusów. Zmieniły się nie tylko godziny odjazdów poszczególnych kurów ale również linie po których one kursują.

Ze względu na budowę wiaduktu nad autostradą w Krostoszowicach  oraz na remont ul. Czyżowickiej w Wodzisławiu Śl. na liniach  Wodzisław Śl. – Szotkowice, Wodzisław Śl. – Godów oraz Wodzisław ŚL. – Gorzyce (obie linie  przez Czyżowice)  nie obsługiwane są następujące przystanki:

• wszystkie przystanki w miejscowości Krostoszowice (komunikacja zastępcza MZK),
  • Skrzyszów bar (należy korzystać z przystanku Skrzyszów apteka),
  • Wodzisław Śl. Czyżowicka krzyż (autobus w kierunku Gorzyc i Godowa będzie jeździł objazdem ulicami:  Wolności, ks. Roboty i Żwirki i Wigury w Wodzisławiu Śl.).

UWAGA!

Ponadto z dniem 3 września ze względu na liczne interwencje pasażerów skorygowano niektóre godziny odjazdów autobusów  na liniach Wodzisław Śl. – Gorzyce przez Czyżowice, Rogów oraz Wodzisław Śl – Buków przez Gorzyce, Bluszczów.

Aktualne rozkłady jazdy znajdują się na stronie internetowej www.pksraciborz.pl