Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego informuje o konsultacjach z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie uchwalenia statutu Powiatowego Zakładu Zarządzania Nieruchomościami.

Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na dzień 5 stycznia 2017 r.

Termin zakończenia konsultacji nastąpi w dniu 19 stycznia 2017 r.

Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.

Konsultacje przeprowadzane będą w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.

Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pzzn@pzzn.org.pl.

Za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały odpowiedzialny jest Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śląskim, telefon/fax: 32/ 457 20 06

Projekt uchwały podlegający konsultacjom – POBIERZ (PDF 2,04 MB)

Uchwała Zarządu Powiatu Wodzisławskiego w sprawie przeprowadzenia konsultacji – POBIERZ (PDF 516 KB)