Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza mieszkańców Powiatu Wodzisławskiego do udziału w konsultacjach dot. projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Wodzisławskiego.

Konsultacje  z mieszkańcami:

1. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Wodzisławskiego,
  2. Termin rozpoczęcia konsultacji ustalono na 30 maja 2022 r.,
  3. Termin zakończenia konsultacji nastąpi 17 czerwca 2022 r.,
  4. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego,
  5. Konsultacje przeprowadzane są w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji,
  6. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oswiata@powiatwodzislawski.pl.

Do pobrania:

1. Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Wodzisławskiego (plik .docx 19KB)