Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały - dot. ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały – dot. ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza mieszkańców powiatu do udziału w konsultacjach w sprawie projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.

1. Przedmiot konsultacji: Projekt Uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  2. Forma konsultacji: Konsultacje przeprowadzane będą w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: transport@powiatwodzislawski.pl.
  3. Termin konsultacji: od 8 stycznia 2021 r. do 14 stycznia 2021 r.
  4. Komórka odpowiedzialna: Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.
  5. Akt będący przedmiotem konsultacji: POBIERZ PLIK (PDF 136KB)