Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłasza konsultacje z mieszkańcami Powiatu Wodzisławskiego projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie wykonywania obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej przez grupę mieszkańców Powiatu Wodzisławskiego.

1. Termin konsultacji ustala się: od dnia 7 listopada 2018 r. do 13 listopada 2018 r.
  2. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.
  3. Konsultacje przeprowadza się w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.
  4. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biurorady@powiatwodzislawski.pl
  5. Za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Rady i Zarządu Powiatu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

POBIERZ – projekt uchwały, będącej przedmiotem konsultacji (PDF 376KB)