Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi

25 maja rozpoczną się konsultacje projektu Uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Wodzisławskiego. Konsultacje potrwają do 7 czerwca.

1. Przedmiot konsultacji: projekt Uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Wodzisławskiego.
  2. Formy konsultacji: wyrażenie opinii na piśmie skierowanej do komórki odpowiedzialnej za konsultacje (opinia powinna zostać podpisana przez osobę/osoby upoważnione do reprezentowania organizacji)
  3. Termin konsultacji: od 25 maja 2023 roku do 7 czerwca 2023 roku.
  4. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej, ul. Pszowska 92 a, 44-300 Wodzisław Śląski

Do pobrania:

1. Ogłoszenie Starosty Wodzisławskiego – POBIERZ (191 KB)
  2. Projekt uchwały Rady Powiatu – POBIERZ (584 KB)
  3. Uchwała Zarządu Powiatu – POBIERZ (157 KB)