Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami dot. uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami dot. uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłasza konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcie pojazdu.

1. Przedmiotem konsultacji z mieszkańcami jest projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  2. Termin konsultacji ustala się od 7 stycznia 2022 r. do 14 stycznia 2022 r.
  3. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.
  4. Konsultacje przeprowadza się w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.
  5. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: transport@powiatwodzislawski.pl
  6. Za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Do pobrania:

1. Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu (PDF 192KB)