Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Konsultacje uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego

Od 17 maja 2018 r. trwać będą konsultacje społeczne w sprawie zmiany Uchwały Nr XVI/182/2012 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 marca 2012 roku w sprawie nadania statutu Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.

Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na dzień 17.05.2018 r.

Termin zakończenia konsultacji nastąpi w dniu 30.05.2018 r.

Konsultacje przeprowadza się na terenie Powiatu Wodzisławskiego.

Konsultacje przeprowadzane będą w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.

Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zdrowie@powiatwodzislawski.pl.

POBIERZ – Projekt uchwały (640 kb)

POBIERZ – Uzasadnienie do projektu uchwały (306 kb)

POBIERZ – Uchwała Zarządu Powiatu ws. konsultacji (284 kb)

POBIERZ – Uchwała Zarządu Powiatu ws. konsultacji (16 kb)