Konsultacje projektu uchwały w sprawie szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości oddanych w trwały zarząd powiatowym jednostkom organizacyjnym

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego postanawia przeprowadzić konsultacje z mieszkańcami powiatu wodzisławskiego projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości oddanych w trwały zarząd powiatowym jednostkom organizacyjnym.

Przedmiot konsultacji:

• projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości oddanych w trwały zarząd powiatowym jednostkom organizacyjnym.

Formy konsultacji:

• konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego;
  • konsultacje przeprowadzane będą w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
    pzzn@pzzn.org.pl

Termin konsultacji:

• od 26.11.2020 r. do  10.12.2020 r.

Jednostka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:

•  Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wyszyńskiego 41, 44-300 Wodzisław Śl.

Do pobrania:

projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości oddanych w trwały zarząd powiatowym jednostkom organizacyjnym (plik pdf 173 KB)