Konsultacje projektu uchwały w sprawie nadania statutu samodzielnemu publicznemu zakładowi opieki zdrowotnej pod nazwą „Zespół Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śląskim”

Projekt uchwały w sprawie nadania statutu samodzielnemu publicznemu zakładowi opieki zdrowotnej pod nazwą „Zespół Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śląskim”.

1. Przedmiot konsultacji:

Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie: nadania statutu samodzielnemu publicznemu zakładowi opieki zdrowotnej pod nazwą „Zespół Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śląskim”.

2. Formy konsultacji:

1)      wyrażenie pisemnej opinii na piśmie skierowanej do komórki odpowiedzialnej
za konsultacje,

2)      wyrażenie pisemnej opinii poprzez adres e-mail: zdrowpow@powiatwodzislawski.pl

3. Termin konsultacji:

od dnia 22 lutego 2012 r. do dnia 8 marca 2012 r.

4.    Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej
ul. Pszowska 92 a