Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego

Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie określenia trybu postępowania o udzielenie z budżetu Powiatu Wodzisławskiego dotacji podmiotom niezaliczanym do sektora finansów publicznych i niedziałającym w celu osiągnięcia zysku na cele publiczne związane z realizacją zadań Powiatu Wodzisławskiego inne niż określone w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, a także sposobu rozliczenia dotacji oraz sposobu kontroli wykonywania zleconego zadania.

1.    Przedmiot konsultacji:
Projekt uchwały w sprawie: określenia trybu postępowania o udzielenie z budżetu Powiatu Wodzisławskiego dotacji podmiotom niezaliczanym do sektora finansów publicznych i niedziałającym w celu osiągnięcia zysku na cele publiczne związane z realizacją zadań Powiatu Wodzisławskiego inne niż określone w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, a także sposobu rozliczenia dotacji oraz sposobu kontroli wykonywania zleconego zadania.

2.    Formy konsultacji:

1) wyrażenie pisemnej opinii na piśmie skierowanej do komórki odpowiedzialnej za konsultacje;
2) wyrażenie pisemnej opinii poprzez adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl

3.    Termin konsultacji:
od dnia 16.06.2011 r. do dnia 30.06.2011 r.

4.    Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu
ul. Pszowska 92 a