Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 - Powiat Wodzisławski

Do 15 września 2021 roku w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi będą trwały konsultacje drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Druga wersja projektu Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023-2027 została uzupełniona o szereg obszarów, których nie zawierała pierwsza wersja projektu Planu. Propozycje rozwiązań przedstawione w drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023-2027 zawierają, m.in. podział budżetu, pełny katalog interwencji oraz wskaźniki monitorowania realizacji Planu. Ponadto, w związku ze zgłoszonymi uwagami wprowadzono szereg zmian i uszczegółowień.

Przejdź do strony, na której znajdują się dokumenty do konsultacji – NOWE OKNO