Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch powiatowych szkół - Powiat Wodzisławski

Konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch powiatowych szkół

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłasza konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch powiatowych szkół: Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. oraz Branżowej Szkoły I Stopnia w Radlinie. W przypadku obu szkół konkursy to konsekwencja upływających kadencji osób dotychczas zarządzających placówkami.

Logo powiatu wodzisławskiego

Szczegóły konkursów, w tym kwalifikacje, jakie powinni posiadać kandydaci, a także terminy składania aplikacji i inne potrzebne informacje znajdują się w załącznikach do pobrania u dołu strony. Wszystkie osoby zainteresowane naborem prosimy o zapoznanie się z nimi.

Do pobrania:

1. Ogłoszenie o naborze na stanowisko dyrektora Branżowej Szkoły I Stopnia w Radlinie (docx 23KB)
  2. Ogłoszenie o naborze na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. (docx 25KB)