Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011 - Powiat Wodzisławski

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Ministerstwo Rozwoju regionalnego ogłosiło konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011. W konkursie zostaną wyróżnione i nagrodzone osoby, które działają na rzecz lokalnego rozwoju i lokalnych społeczności, sięgając w tym celu po Fundusze Europejskie.

Za realizacją poszczególnych projektów stoją konkretne osoby. Mimo swojej ciężkiej pracy, najczęściej pozostają one anonimowe. Dlatego też Ministerstwo chce wyróżnić  takie osoby  za aktywność, kreatywność, zaangażowanie, cierpliwość i wysiłek, a przede wszystkim za to, że wykorzystując Fundusze Europejskie, kreują pozytywne zmiany i przyczyniają się do rozwoju swojego otoczenia.

W celu zgłoszenia kandydata wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w terminie do 18 lutego 2011 r. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy i wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo pod tym adresem www.eurolider.gov.pl.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi podczas IV Forum Funduszy Europejskich, które odbędzie się 5 maja 2011 r. w Warszawie.

plakat_A4