Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs na stanowiska dyrektorów powiatowych placówek oświatowych - Powiat Wodzisławski

Konkurs na stanowiska dyrektorów powiatowych placówek oświatowych

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłasza konkursy na stanowiska dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śl. oraz dyrektora Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach. Konkursy są wynikiem upłynięcia kadencji osób dotychczas pełniących te funkcje.

Dwie kobiety podające sobie dłoń w geście zadowolenia i porozumienia

Szczegóły zamieszczono w ogłoszeniach, które można pobrać poniżej.

Do pobrania:

1. Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śl. (plik .docx 22 KB);
  2. Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach (plik .docx 22 KB).