Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs na logo Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Konkurs na logo Powiatu Wodzisławskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na logo Powiatu Wodzisławskiego. Celem konkursu jest opracowanie LOGO – identyfikacji wizualnej Powiatu Wodzisławskiego.

Do konkursu może przystąpić młodzież oraz osoby dorosłe w szczególności artyści plastycy, zarówno profesjonalni, jak i nieprofesjonalni, graficy, projektanci oraz studenci. Prace mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie lub zespołowo. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 projekty graficzne. Ostateczny termin przyjmowania prac upływa z dniem 11.04.2011 (decyduje data wpływu do siedziby organizatora). Za najlepszy projekt, który wybierze Komisja Konkursowa, przyznana zostanie nagroda w wysokości 2 500 zł.

Karta zgłoszenia

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu, tel. 32 412 0945, 32 412 0948