Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - Powiat Wodzisławski

Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Ogólnopolski Konkurs na Stronę Internetową „Komputer jaki jest każdy widzi”. Projekt strony internetowej, która prezentuje budowę i zasadę działania NOWOCZESNEGO komputera.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadgimazjalnych (z wyjątkiem szkół policealnych). Szkołę reprezentować mogą uczniowie indywidualnie lub w zespołach 2-osobowych.
Konkurs ma dwa etapy:

• I etap konkursu polega na samodzielnym stworzeniu strony internetowej na w/w temat. Prace najwyżej ocenione zostaną zakwalifikowane do II etapu.
  • II etap będzie polegał na wykonaniu przez uczestników strony internetowej z wykorzystaniem materiałów przygotowanych przez organizatorów konkursu. Informacje dotyczące tej części konkursu otrzymają drużyny, które zakwalifikują się do II etapu.

Zamierzeniem organizatorów jest stworzenie strony internetowej poświęconej konkursowi. Z tego względu prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do tego celu ( w załączniku oświadczenie).
Wymagania dotyczące oddanych prac. Strona powinna być wykonana w języku HTML z wykorzystaniem kaskadowych arkuszy stylu lub PHP. Zastosowane mogą być elementy FLASH-a.Strona nie może zawierać apletów JAVY. Wymagane jest napisanie strony uniwersalnie dla przeglądarki INTERNET EXPLORER i MOZILLA FIREFOX. Wymagane jest by strona była wykonana z użyciem oprogramowania licencjonowanego.

Terminarz konkursu:

• pierwszy etap zgłoszenie osób należy przesłać do 5 lutego 2011r. oddanie prac – ostateczny termin do 14 lutego 2011r. ogłoszenie wyników I etapu oraz listy uczestników II etapu 7 marzec 2011.
  • drugi etap oraz ogłoszenie wyników 16 marzec 2011 r.

DLA FINALISTÓW KONKURSU PRZEWIDYWANE SĄ CENNE NAGRODY.

Pobierz regulamin

Pobierz oświadczenie