Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs dla dzieci i młodzieży. Zaprojektuj maskotkę Krainy Górnej Odry - Powiat Wodzisławski

Konkurs dla dzieci i młodzieży. Zaprojektuj maskotkę Krainy Górnej Odry

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego zaprasza dzieci i młodzież do 18 roku życia do udziału w konkursie na projekt maskotki promującej Krainę Górnej Odry.

obrazek konkurs na maskotkę KGO

Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci bonu o wartości 350 zł do realizacji w sklepie sportowym. Dodatkowo dla 6 projektów graficznych i 6 propozycji nazwy maskotki czekają upominki.

Konkurs trwa do 14 września 2020 r. Propozycje można wysyłać na adres: turystyka@subregion.pl, w tytule wiadomości wpisując „Konkurs na maskotkę KGO” lub dostarczając do siedziby organizatora, czyli Związku Subregiony w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13C.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Związku: www.subregion.pl – PRZEJDŹ (link)

konkurs na maskotkę KGO plakat