Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konferencja otwierająca projekt "Razem znaczy lepiej" - Powiat Wodzisławski

Konferencja otwierająca projekt „Razem znaczy lepiej”

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na konferencję otwierającą projekt "Razem znaczy lepiej" realizowany w ramach Poddziałania 5.4.2 „Rozwój dialogu obywatelskiego”, Priorytetu V- „Dobre Rządzenie”, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Konferencja odbędzie się 6 marca 2014 r. w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92a w Wodzisławiu Śl .o godz. 15.30.

Plan konferencji:
1. Tadeusz Skatuła, Starosta Wodzisławski   – otwarcie konferencji;
2. Martyna Piechoczek, Koordynator projektu „Razem znaczy lepiej” – prezentacja założeń projektu;
3. Piotr Masłowski, Prezes CRIS – „Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych”;
4. Piotr Drygała, Biuro Organizacji Pozarządowych Aktywności Obywatelskiej Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej – „Program Rozwoju Społeczeństwa    Obywatelskiego w Dąbrowie Górniczej czyli systemowe podejście do współpracy”.

Zgłoszenia przedstawicieli organizacji pozarządowych prosimy przesyłać do dnia 3 marca na adres e-mail: dominika.glodowicz@powiatwodzislawski.pl lub telefonicznie: 32/ 412-09-49

Więcej informacji o projekcie – TUTAJ