Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konferencja "Innowacyjna szkoła - innowacyjny absolwent - innowacyjny pracownik" - Powiat Wodzisławski

Konferencja „Innowacyjna szkoła – innowacyjny absolwent – innowacyjny pracownik”

W Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim odbyła się konferencja organizowana przez Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Rybniku. Tematyka dotycząca innowacji w szkołach oraz możliwości wykorzystania potencjału pracodawców i szkół w podnoszeniu jakości kształcenia zawodowego, skierowana była do organów prowadzących szkoły zawodowe, pracodawców z lokalnego rynku pracy oraz dyrektorów szkół zawodowych. W wydarzeniu udział wzięła wicestarosta Danuta Maćkowska oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim Katarzyna Zöllner–Solowska.