Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN - Powiat Wodzisławski

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN pn. „Taneczne opowieści”. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca o godz. 17:30. Widzowie zobaczą choreografie wszystkich formacji SPINu, od dziecięcych, poprzez młodzieżowych po formacje osób dorosłych. To będą niezapomniane, taneczne emocje.

plakat spin

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN powstał 41 lat temu w 1983 r. Pierwszą założycielką zespołu była pani Anna Skomorowska. Po kilku latach klub przejęła pani Elżbieta Lasocka, która prowadzi go do dziś z wielkim powodzeniem. Przez lata w klubie przewinęło się wielu znakomitych trenerów. Obecnie formacje prowadzone są przez Sebastiana Lasockiego, Artura Fojcika, Paulinę Adamczyk-Fojcik. Klub prowadzi zajęcia w kilku grupach wiekowych od dzieci 7-letnich, poprzez młodzież, na dorosłych kończąc. W skład klubu wchodzą obecnie formacje: Latino Dance, Carmen, Artemis, Spin Ladies, Back to Dance, oraz Szafir. KTT Spin jest corocznym gospodarzem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX.

– Nowe choreografie oparte na znanych fragmentach muzyki filmowej. Opowieści malowane tańcem przedstawią młodzi, zdolni i utytułowani tancerze KTT Spin. To wszystko zobaczą widzowie podczas naszego czerwcowego koncertu. Chcemy podzielić się z naszą publicznością tym, co kochamy najbardziej, tańcem i naszą pasją. – mówi Elżbieta Lasocka, główny choreograf i trener KTT SPIN.

Każdy koncert Spinu to gwarancja niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy. Na scenie wystąpi około 100 tancerzy we wszystkich kategoriach. W programie widzowie będą mieli okazję zobaczyć choreografie w układach standardowych i latynoamerykańskich. Piękne stroje, muzyka, gra świateł, ruch i emocje – tego wszystkiego można się spodziewać po występach tancerzy Spinu.

– Serdecznie zapraszam na koncert SPINu. Gwarantuję, że będzie to wspaniałe wydarzenie. Jestem dumna z tego, że w WCK działają zespoły z tradycją i piękną historią. To dowodzi temu, że grupy związują ze sobą ludzi poprzez przyjaźń i rodzinną atmosferę – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Koncert KTT SPIN „Taneczne opowieści” odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w niedzielę, 22 czerwca o godz. 17:30. Bilety w cenie 35 zł dostępne w kasie WCK oraz online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.