Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Komunikat dot. materiału prasowego zawierającego nieprawdziwe informacje - Powiat Wodzisławski

Komunikat dot. materiału prasowego zawierającego nieprawdziwe informacje

Powiat Raciborski i Powiat Wodzisławski, właściciele Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Raciborzu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, oświadczają, że w opublikowanym na portalu naszraciborz.pl w dniu 9 […]

Powiat Raciborski i Powiat Wodzisławski, właściciele Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Raciborzu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, oświadczają, że w opublikowanym na portalu naszraciborz.pl w dniu 9 maja 2019 roku artykule pt. „PKS na skraju bankructwa! Były prezes krytycznie o sytuacji w spółce”, który prezentuje jednostronne stanowisko byłego prezesa PKS, zawarte zostały informacje nieprawdziwe, dotyczące funkcjonowania PKS w Raciborzu.

Do zarzutów dotyczących rzekomych nieprawidłowości przedstawionych w liście, które naruszają dobre imię i wizerunek spółki odniesie się prezes zarządu Damian Knura na konferencji prasowej, która odbędzie się w dniu 14 maja 2019 o godz. 10.00 w siedzibie spółki przy ul. Środkowej 5 w Raciborzu. Z kolei do zarzutów dotyczących współpracy Powiatu Wodzisławskiego z przedsiębiorstwem i Powiatem Raciborskim odniesie się przedstawiciel Zarządu Powiatu Wodzisławskiego.

Zapewniamy, że sytuacja finansowa i organizacyjna PKS w Raciborzu jest pod pełną kontrolą właścicieli, jest stabilna i nie ma zagrożenia dla funkcjonowania oraz finansów spółki.